Bestsellery

Na razie nie ma żadnych, ale się pojawią.

Niezbędnik

Odsłona nastąpi.

Szukaj produktu

Producenci

BIZNES, ETYKA, ODPOWIEDZIALNOŚĆ

BIZNES, ETYKA, ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Współczesna gospodarka wymaga nie tylko wiedzy ekonomicznej i technicznej, ale także wiedzy o etycznym kontekście działalności gospodarczej. Taką wiedzę zapewnia książka pod redakcją naukową profesora Wojciecha Gasparskiego „Biznes, Etyka, Odpowiedzialność”.

Połączenie gospodarki z nauką i techniką oraz ich współdziałanie powoduje powstawanie nowych, istotnych dylematów etycznych. Prezentowana książka jest unikatowym na polskim rynku wydawniczym kompendium na temat etyki biznesu, dostarczającym zarówno podstaw teoretycznych, jak i praktycznych wskazówek co do wykorzystania wiedzy z tego zakresu w życiu gospodarczym. Pozwala to Czytelnikowi na dogłębne zrozumienie zagadnienia, zaczynając od indywidualnych decyzji menedżerów oraz innych interesariuszy firm i organizacji gospodarczych, a kończąc na zasadach zalecanych do stosowania w biznesie międzynarodowym – czytamy na okładce notę wydawcy, czyli Wydawnictw Profesjonalnych PWN. Patronem książki jest Akademia Leona Koźmińskiego.

Autorami poszczególnych tekstów są najwybitniejsi przedstawiciele polskiej etyki biznesu, m.in.: Adam Węgrzecki, Piotr Lignar, Tadeusz Tyszka, Bolesław Rok i oczywiście Wojciech Gasparski.

 

 

Opinie o produkcie

Brak opinii o tym produkcie

Dodaj swoją opinię

Sklep internetowy Shoper.pl