Bestsellery

Na razie nie ma żadnych, ale się pojawią.

Niezbędnik

Odsłona nastąpi.

Szukaj produktu

Producenci

STRATEGIE MARKETINGOWE

STRATEGIE MARKETINGOWE

Książka „Strategie marketingowe w instytucjach kultury” składa się z trzech części. Część pierwsza stanowi wprowadzenie do problematyki marketingu kultury. Zaprezentowano w niej i uporządkowano podstawowy aparat pojęciowy związany z kulturą, rynkiem sztuki oraz marketingiem kultury.

W części drugiej przedstawiono proces formułowania i wyboru strategii marketingowej, wskazano miejsce instrumentów marketingowych w sferze kultury wysokiej, a także omówiono narzędzia marketingowe oparte na relacjach z najważniejszymi uczestnikami rynku.

Trzecia część książki jest zbiorem działań i strategii marketingowych stosowanych przez takie instytucje kultury, jak filharmonie.

Książka jest adresowana przede wszystkim do menedżerów kultury, osób zatrudnionych w instytucjach kultury, animatorów kultury, impresariów, a także niezależnych artystów, którzy samodzielnie upowszechniają swoją twórczość.

Konstrukcja pracy oraz poruszone w niej zagadnienia sprawią, że będzie ona przydatna dla studentów zgłębiających wiedzę z zakresu marketingu kultury. Na uczelniach ekonomicznych można już zaobserwować pierwsze udane próby wprowadzenia marketingu kultury jako przedmiotu specjalizacyjnego w ramach studiów podyplomowych „Zarządzanie w kulturze”.

Niniejsza książka może również stanowić uzupełnienie kursów akademickich z zakresu podstaw marketingu, marketingu usług, marketingu organizacji non profit czy zarządzania marketingowego.

(z Wprowadzenia)
Łukasz Wróblewski "Strategie marketingowe w instytucjach kultury", Państwowe Wydawnictwo Ekonomiczne, Warszawa 2012

Opinie o produkcie

Brak opinii o tym produkcie

Dodaj swoją opinię

Sklep internetowy Shoper.pl