Bestsellery

Na razie nie ma żadnych, ale się pojawią.

Niezbędnik

Odsłona nastąpi.

Szukaj produktu

Producenci

ŚWIATOWY RYNEK USŁUG

ŚWIATOWY RYNEK USŁUG

W wieku XXI w gospodarce światowej coraz większą rolę odgrywają usługi. Przejawia się to we wzroście udziału usług w tworzeniu produktu krajowego brutto, zatrudnieniu oraz wymianie międzynarodowej.

Kazimierz Albin Kłosiński, od wielu lat zajmujący się problematyką usług, przedstawił w książce organizację i funkcjonowanie światowego rynku usług, jego uwarunkowania, wpływ procesów globalizacyjnych na ten rynek oraz jego ramy instytucjonalno-prawne. Autor w bardzo interesujący sposób omówił także w ujęciu wielopłaszczyznowym (wielkość, struktura, roczne tempo wzrostu) światowy obrót usługami na początku XXI wieku. Wiele miejsca poświęcił podstawowym tendencjom na głównych rynkach usług, tj. na rynkach usług finansowych, logistycznych, turystycznych, biznesowych oraz łączności.

Książka jest adresowana do studentów kierunków ekonomicznych, ale zainteresuje także specjalistów w dziedzinie marketingu usług oraz przedsiębiorców i menedżerów.

 

Kazimierz Albin Kłosiński „Światowy rynek usług w początkach XXI wieku”, Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne, Warszawa 2011.

www.pwe.com.pl

Opinie o produkcie

Brak opinii o tym produkcie

Dodaj swoją opinię

Sklep internetowy Shoper.pl