Bestsellery

Na razie nie ma żadnych, ale się pojawią.

Niezbędnik

Odsłona nastąpi.

Szukaj produktu

Producenci

TRAFNY WYBÓR

TRAFNY WYBÓR
Kupiłem „Trafny wybór” Jane K. Rowling. Nie przeczytałem ani jednego Harry`ego Pottera, ale widziałem dwa filmy o nim. Nie pamiętam, które. Na pewno pierwszy. Jaki to był tytuł? Ale, jeśli literacka mama Pottera napisała współczesną książkę dla dorosłych, to mam ochotę ją przeczytać. Kiedy? Może tuż po świętach Bożego Narodzenia.

Jednakowoż czas jest prezentowy, więc już ją zamieszczam z rekomendacją: kupować pod choinkę. A ponieważ nie wiem, dlaczego ją polecam, to zacytuję zachętę zamieszczoną na czwartej okładce: „Pełna czarnego humoru, błyskotliwa i prowokująca wielka powieść o małym miasteczku”.

I jeszcze jedno. Pamiętam, jak biedna była Rowling zanim napisała pierwszego czarodzieja. A w jakim dzisiaj odmienionym świecie żyje, dowiaduję się z noty wydawcy: „Siedem ksiażek o Harrym Potterze opublikowanych w latach 1997 – 2007 sprzedało się w ponad 450 milionach egzemplarzy w przeszło 200 krajach. Książki zostały przetłumaczone na 74 języki, a na ich podstawie powstało osiem filmów.

J.K. Rowling jest laureatką licznych nagród, w tym Orderu Imperium Brytyjskiego za zasługi dla literatury dziecięcej, Nagrody Księcia Asturii za osiągnięcia na rzecz zgody między narodami, francuskiej Legii Honorowej i Nagrody Hansa Christiana Andersena.

Autorka wspiera różne inicjatywy charytatywne poprzez swój fundusz Volant, jest także założycielką organizacji Lumos zajmującej się opieką nad dziećmi niepełnosprawnymi”.

Na razie tyle zachęty. Gdy przeczytam, to napiszę, co wyniosłem z „Trafnego wyboru”.

Opinie o produkcie

Brak opinii o tym produkcie

Dodaj swoją opinię

Sklep internetowy Shoper.pl