Bestsellery

Na razie nie ma żadnych, ale się pojawią.

Niezbędnik

Odsłona nastąpi.

Szukaj produktu

Producenci

Musisz być zalogowany

BIZNES, ETYKA, ODPOWIEDZIALNOŚĆ

BIZNES, ETYKA, ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Współczesna gospodarka wymaga nie tylko wiedzy ekonomicznej i technicznej, ale także wiedzy o etycznym kontekście działalności gospodarczej. Taką wiedzę zapewnia książka pod redakcją naukową profesora Wojciecha Gasparskiego „Biznes, Etyka, Odpowiedzialność”.

Połączenie gospodarki z nauką i techniką oraz ich współdziałanie powoduje powstawanie nowych, istotnych dylematów etycznych. Prezentowana książka jest unikatowym na polskim rynku wydawniczym kompendium na temat etyki biznesu, dostarczającym zarówno podstaw teoretycznych, jak i praktycznych wskazówek co do wykorzystania wiedzy z tego zakresu w życiu gospodarczym. Pozwala to Czytelnikowi na dogłębne zrozumienie zagadnienia, zaczynając od indywidualnych decyzji menedżerów oraz innych interesariuszy firm i organizacji gospodarczych, a kończąc na zasadach zalecanych do stosowania w biznesie międzynarodowym – czytamy na okładce notę wydawcy, czyli Wydawnictw Profesjonalnych PWN. Patronem książki jest Akademia Leona Koźmińskiego.

Autorami poszczególnych tekstów są najwybitniejsi przedstawiciele polskiej etyki biznesu, m.in.: Adam Węgrzecki, Piotr Lignar, Tadeusz Tyszka, Bolesław Rok i oczywiście Wojciech Gasparski.

 

 

Opinie o produkcie

Brak opinii o tym produkcie

Dodaj swoją opinię

Sklep internetowy Shoper.pl